kürtaj fiyatları istanbul 2014

Kürtaj Fiyatları İstanbul 2018

İstanbul 2018 kürtaj fiyatlarının birçok kürtaj yapılan yerde hamilelik fiyatlarına göre arttığı gözlenmektedir , yine flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretinin ise yaklaşık olarak 3500 lira seviyelerinden başlangıç yapıp yukarı doğru çıktığını hatırlatalım 

Kürtaj olmaya karar veren birinin öğrenmek istediği ilk konu doğal olarak  kürtaj fiyatları olmaktadır. Bu konuda hekimlerin standart bir kürtaj fiyatları bulunduğundan söz etmek biraz güçtür.

Her hekim kendi fiyat politikasını sonlandıracağı gebeliğin haftasına, kullanacağı tekniğe ve tercih edilecek anestezi yöntemine göre belirlemektedir. Tıp etiği gereği hekimlerin hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan açık bir şekilde tedavi ücretleri hakkında bilgi vermeleri doğru değildir. Bu yüzden bizde internet sitemizde kürtaj fiyatı hakkında bilgi vermemekteyiz.

Kürtaj ücretleri hakkında bilgi almak için 0 224 249 88 38 numaralı telefondan dilediğiniz zaman çekinmeden bizi arayabilir ve kürtaj ücreti ne kadar öğrenebilirsiniz.

Rakam belirtmeden kürtaj işleminin fiyatı hakkında şu bilgileri verebiliriz ;

Genel anestezi ile yapılan kürtaj işleminde kürtaj fiyatları lokal anestezi ile yapılana göre bir miktar daha yüksek olsa da hasta için en konforlu seçim olan genel anestezi yöntemi işlem esnasında hiç ağrı hissedilmemesi sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kürtaj fiyatları gebeliğin büyüklüğüne göre de değişmektedir. Gebelik büyüdükçe anestezi süresi ve anestezide kullanılan ilaçların dozu artmaktadır ve bununla beraber kürtaj işlemi de zorlaşmaktadır. Dolayısıyla kürtaj fiyatları da bir miktar yükselmektedir.

Kürtaj Fiyatları 2018 Yılında Ne Kadar Olacak ?

Yukarı da belirttiğimiz gibi kürtaj fiyatları 2018 yılında ne kadar olduğunu hastalarımızla bire bir iletişim kurmadan belirtmemekteyiz. Kürtaj işlemi olurken hastanın tercih edeceği yöntem ve gebeliğin kaç haftalık olduğu 2018 yılı için geçerli kürtaj fiyatları tutarının belirlenmesinde önemli bir yer tutacaktır. Bu yüzden kürtaj fiyatları 2018 yılında kaç lira olduğunu Prof.Dr. Murat Arslan’la bire bir iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları 2018 yılında kaç lira öğrenmek için nasıl bir yol izlemelisiniz ?

Bunun için Jinekolog Doktor Prof.Dr. Murat Arslan’la telefonla ulaşabilir ve sorunuzu yöneltebilirsiniz. Ayrıca iletişim sayfamızda yer alan mesaj kutusundan merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Son olarak 0224 249 88 38 arayarak veya email göndererek kürtaj fiyatları 2018 hakkında kısa sürede bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kürtaj olmayı düşünüyorsanız bunları unutmayın ;

Kürtaj olmayı düşünüyorsanız ve karar verme aşamasında iseniz mutlaka konu hakkında bilgi sahibi olun. Kürtaj işlemi uzman hekim tarafından hijyenik bir ortamda özenle yapılmalıdır. Aksi halde kürtaj sonrası istenmeyen komplikasyonlar gelişebilir. Kürtaj işlemini yaptırdıktan sonra mutlaka hekiminizin tavsiyelerine uyarak önerilen tedavi için bakım ve kontrol işlemlerinizi ihmal etmeyin. Kürtaj olma kararını tek başınıza verebilmeniz için 18 yaşından büyük ve bekar olmanız gerektiğini unutmayın. 18 yaşından büyükte olsa evli bayanların kürtaj olabilmeleri için eşlerinin rıza göstermesi gerektiğini unutmayın. Kürtaj hakkında yeterli bilgi sahibi olmak gebeliğinizi sonlandırmak için doğru karar vermenize etki edecektir.