Öncelikle sitemizde kürtaj, kürtaj fiyatları, kürtaj sonrası oluşabilecek problemler ve ülkemizde uygulanan kürtaj sınırlamaları hakkında yer alan yazıların sadece bilgilendirme amaçlı olduğunu, kesinlikle tek başına teşhis ve tedavi amaçlı kullanılmayacağını belirtmek isteriz.

Diğer tıbbi tedavilerde olduğu gibi doktorların hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan kürtaj fiyatları hakkında bilgi vermeleri tıp etiği açısından uygun değildir. Bu yüzden internet sitemizde kürtaj fiyatları hakkında ücret bilgisine yer vermemekteyiz.

Kürtaj fiyatları hakkında internet sitemizde yapabileceğimiz açıklama ancak kürtaj ücretlerinin gebeliğin haftasına ve tercih edilecek anestezi şekline göre belirlendiği şeklinde olacaktır.

Kürtaj fiyatları hakkında internet sitemizde yapabileceğimiz açıklama ancak kürtaj ücretlerinin gebeliğin haftasına ve tercih edilecek anestezi şekline göre belirlendiği şeklinde olacaktır. Gebeliğin haftası büyüdükçe kürtaj fiyatı artmakta ve genel anestezi ile yapılan kürtaj ücreti lokal anesteziye göre biraz daha pahalı olmaktadır.

2018 yılı için geçerli kürtaj fiyatlarını öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz…

İlgili yasa gereği sağlık hizmetleri hakkında fiyat ve fiyat politikaları reklam,ilan ve promosyona konu edilememektedir. Doğru bilgi için randevu alarak muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Kürtaj fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız internet sitemizde yer alan iletişim bilgilerim sayfamızda yer alan mesaj kutusu yardımıyla özel mesaj göndererek sorularınızı doktorunuza çekinmeden yöneltebilirsiniz. Tüm sorularınız en kısa sürede yanıtlanmaktadır. Dilerseniz 0 224 249 88 38 numaralı telefondan doktor hanımın sekreteri Hakime hanımla görüşerek  kürtaj fiyatlarımızın ne kadar olduğunu sorabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için mesai saatleri içersinde arayabilirsiniz

BURSA KÜRTAJ FİYATLARINI AYRINTILI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

(0224) 249 88 38

 

Online Randevu

 

Detaylı Bilgi için Doktorunuza Sorun...