Kürtaj Doktoru, Kürtaj Yapan Doktorlar

Kürtaj Doktoru Doç.Dr.Murat Arslan Bursa Kürtaj Merkezinde kadın sağlığı ve kadın hastalıkları ile ilgili hizmet vermenin yanında Genital Estetik (cinsel organ estetiği) ve kızlık zarı , gebelik takibi ve gebelik sonlandırılması (kürtaj) , problemli gebelikler, Kısırlık ve Genital Siğil ( Kondilom – HPV ) gibi cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusu özellikle ilgi alanımızdır..

Kürtaj Doktoru, kürtaj yapan doktorlar

2006 yılından beri muayenehanemde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak siz hastalarımıza hizmet sunmaktayım.

Öncelikli hedefimiz hasta memnuniyeti ve hastalarımızın kendilerini emin ellerde olduğunu hissettirmektir. Tüm yapılan işlemlerde ve muayenelerde en son teknolojik ürünler ve teknikler uygulanmaktadır. Yaptığımız işlemlerde sterilizasyon ve temizlik ilk plandadır.

Amacımız hastalarımızın kendilerini uzman ellerde olduklarını ve en iyi hizmeti aldıklarından emin olmalarını sağlamaktır…

Doç. Dr. Murat Arslan; 

1971 yılında Burdur'da doğan Murat Arslan, 1988 yılında İzmir Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni (İngilizce) bitirdi.
Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimi alarak 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.
2001-2002 yılları arasında Süleyman Demirel Tıp Fakültesi ve 2002-2006 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalları'nda öğretim üyesi olarak görev yaptı.
Bu zaman zarfında 2004 -2005 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine'da çalıştı ve tüp bebek eğitimi gördü.
Nisan 2006 - Ekim 2006 tarihleri arasında Bursa Acibadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi kurucu direktörlüğü yapan Dr.Arslan, Kasım 2006 - Ekim 2009 tarihleri arasında Bursa Medikal Park Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölüm Direktörlüğü yaptı.Ekim 2009 dan itibaren hastalarını Muayenehanesindekabul etmektedir.
Tüp bebek uygulamalarını Özel Pembe Mavi Tüp Bebek Merkezi'nde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.
Yerli ve yabancı bilimsel sağlık dergilerinde ve yabancı bilimsel kitaplarda onlarca yayınları ve bölüm yazarlıkları bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası pek çok kongrede sözlü ve yazılı sunumları mevcuttur.
Alanıyla ilgili yerli ve yabancı bilimsel dernek üyelikleri devam etmektedir.

Online Randevu


Detaylı Bilgi için Doktorunuza Sorun...