TÜP BEBEK

Tüp Bebek ile ilgili tüm makalelerimize bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

TÜP BEBEK TÜP BEBEK

Tüp Bebek

Tüp bebek klasik yöntemler ile gebe kalamayan kadınlarda uygulanan bir tedavi şeklidir. Erkek (sperm) ve dişi (yumurta) döl hücrelerinin laboratuvar koşullarında birleştirilmesi sonucunda oluşan embriyoların rahime transferi ilkesine dayanır.

Merkezimize ait Tüp Bebek ücretlerini etik olarak internet sitesinde paylaşmıyoruz.Türkiye 'de aşılama ve tüp bebek ücretleri aşağıdaki gibidir.

Aşılama Uygulaması Ücreti 700 TL + ilaçlar (ilaçlar da takribi 800 TL tutacaktır.

Bu ücretlere follikülometri dediğimiz ultrasonografi takipleri ve bu takipler esnasında istenebilecek laboratuar testleri dahildir.

SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığına mensup hastalar belirli merkezlerden tüp bebek yapılması gerekli olduğuna dair rapor çıkartabilirlerse devlet 2 deneme için katkıda bulunur. İlaç masraflarının da %80’i devlet tarafından karşılanır. Bu raporu alabilmek için belli kriterlere sahip olmak gerekir.

AŞILAMA VE TÜP BEBEK ÜCRETLERİ

Tüp Bebek Uygulama Ücreti

Sıla Tarafından;

Bursa" da isminizi çok duydum kadınlarkulubu.com sitesindeki yorumlardan size ulaştım ve istanbulda bir kaç kez tüp bebek girişiminde bulunduk sonuç olumsuzdu sonrasında eşimin tayini bursa çıktı ve size güvendik şimdi ikiz çocuk annesiyim jineplus ailesine ve hocam murat bey çok saolun hersey için çok mutluyuz

Tüp Bebek'te Risk Paylaşım Modeli

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Prof.Dr.Murat Arslan' ın resmi web sitesi olan www.jineplus.com adresi yenilenen yüzü ve zengin içeriği ile her an ulaşabileceğiniz, sorularınızı anında doktorunuza sorabileceğiniz ve her konu hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir bilgilendirme sitesidir.

www.tupbebekbursa.org internet sitemizden aklınıza takılan her türlü sağlık sorunu ile ilgili soruları anında doktorunuza sorabilir, dilerseniz online randevu butonunu tıklayarak hemen istediğiniz tarihe randevu alabilirsiniz.

 

Tüp Bebekte Risk Paylaşım ModeliTüp bebek tedavisinde risk paylaşım teklifiniz için Prof.Dr.Murat Arslan' a danışınız...

  • Aşılama ve Tüb Bebek
  • Riskli Gebelik Takibi
  • Jinekolojik Hastalıklar
  • Laparaskopik Operasyonlar
  • Histeroskopi
  • Ürojinekoloji
  • Kanser Cerrahisi
  • Genital Estetik Ameliyatları

Detaylı bilgi için: 0224 249 88 38

Prof.Dr.Murat Arslan

Sorularınız için;

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Online Randevu

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates